Файне місто

Схему ефективної співпраці громадськості та місцевої влади віднайшли в Тернополі

Тренінг для громадських організацій сьогодні провели у Тернополі.

Як правильно вести діалог з владою, виявляти ключові проблеми в громадах та створювати громадські ініціативи. Про це та багато іншого розповідали під час навчання. Детальніше у сюжеті Т1 Новини.

Ефективна співпраця громадськості та місцевої влади, інструменти впливу на процес формування місцевої політики та роль громадянського суспільства в умовах децентралізації. Ці та інші нагальні питання обговорювали представники громадських організацій під час тренінгу в Тернопільському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Такі навчання у центрі проводять постійно. Сьогодні приїхали представники з усіх куточків нашої області. Вони ділились досвідом та складали ідеальну формулу співпраці громадськості та місцевої влади. Діючі громадські організації представили власні молодіжні проекти.

Поділилися досвідом і своїми напрацюваннями під час їх реалізації. А ще розповіли про інструменти та основні орієнтири, якими повинні керуватися громадські організації у себе на місцях, при створенні власних програм.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK