Тернопіль

Сергій Надал: Запрошуємо Ryanair облаштувати свою базу на Тернопільському летовищі

18664272_1442418502445116_7625354268547328449_n-2Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до керівництва країни та авіакомпанії-лоукостера Ryanair з пропозицію розглянути Міжнародний аеропорт «Тернопіль» як основну базу для лоукостера в Західній Україні.

За словами міського голови тернопільський аеропорт повністю відповідає вимогам Ryanair.

«Міжнародний аеропорт «Тернопіль» відповідає всім вимогам авіакомпаній-лоукостерів. Там наявна вся необхідна інфраструктура. Таким чином, Ryanair може зробити Тернопіль своєю базою в Україні», – вважає Сергій Надал.

На думку міського голови, цьому сприяє й географічне розміщення Тернополя.

«Тернопіль географічно з’єднує між собою Галичину, Волинь, Поділля та Буковину. Нещодавно збудовано добре транспортне сполучення зі Львовом. Якісно ремонтуються дороги у напрямку західного кордону. Більше того, існує сучасне залізничне сполучення з Києвом. Тобто львів’яни, кияни, лучани, івано-франківці можуть без перешкод та з комфортом прибути до Тернополя і скористатися послугами Ryanair та тернопільського аеропорту», – підкреслив Сергій Надал.

RyanairМіський голова переконаний, що керівництво області, на балансі якої й перебуває тернопільський аеропорт, та країни будуть сприяти такій ініціативі.

«У Тернополі для компанії Ryanair буде забезпечене максимальне сприяння. Впевнений, що у цьому намірі мене підтримає керівництво області – голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Планується прокласти до аеропорту нову тролейбусну лінію. Нагадаю, що тернопільське летовище увійшло до державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року», – зазначив Сергій Надал.

Міський голова також нагадав про концепцію Ryanair.

«Концепція роботи Ryanair полягає зокрема у використанні аеродромів середніх та невеликих міст зі зручним географічним розташуванням. Наше місто на 100 % підходить під таку концепцію», – зазначив мер.

Прихід Ryanair у Тернопіль позитивно вплине на економічний розвиток міста.

«Співпраця Тернополя і Ryanair буде взаємовигідна для всіх сторін. Але найголовніше, вона вигідна для тернополян. Прихід Ryanair до Тернополя дасть змогу створити додаткові робочі місця у сфері транспорту та обслуговування. У Тернопіль зайдуть додаткові іноземні та внутрішні інвестиції. Така співпраця позитивно відобразиться на діловій та політичний репутації як обласного центру, так і всієї області. Тому я, від всієї громади Тернополя, офіційно запрошую Ryanair у наше місто», – підсумував Сергій Надал.

Нагадаємо, на останній сесії обласної ради депутати намагалися прийняти постанову про перетворення Міжнародного аеропорту «Тернопіль» на базу НАТО. Однак, пропозицію відхилили. Головна причина – політична нереальність такого рішення. Також депутати звернули увагу, що важкі літаки НАТО швидко зруйнують полотно аеропорту.

 Loading...16 Responses to Сергій Надал: Запрошуємо Ryanair облаштувати свою базу на Тернопільському летовищі

 1. Наталя коментує:

  Давно про це мріємо ,і завжди говорили що Тернопіль в найзручнішій ситуаціі бо до багатьох ключових міст 120-160км Ми вже багато років літаємо цими авіалініям з Кракова ,Давайте розвивати наше місто ,обмін туристами буде дуже великий ,від цього виграють всі.

 2. МАРІЯ коментує:

  Я ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ ПРОШУ НАШУ ОБЛАСНУ РАДУ ПРИЙНЯТИ ДО УВАГИ ЦЕ РІШЕННЯ,БО ПОСПРИЯЄ ЗБОГАТИТИСЯ НАШІЙ ОБЛАСТІ,І НАЛЕЖНО МІСТУ.ДУЖЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ ПРАЦЮЮТЬ В ЄВРОПІ ,І Я ВПЕВНЕНА,ЩО ЛЮДИ З РАДІСТЮ БУДУТЬ ЛЕТІТИ АВІАЛАЙНЕРОМ,ЯК МУРДУВАТИСЯ БУСАМИ СУТКИ.ДЯКУЮ

 3. галина коментує:

  Ще було б дуже добре якби пан Надал та пан Барна звернули увагу на те що у Тернопільській області найнижчий рівень по зарплаті по відношенню до інших областей Львівськоі Чернівецькоі Франківськоі.Такоі низькоі зарбньоі плати як в Тернопільській області не отримують в жодній області Украіни.

 4. олег коментує:

  ірландці фореве,дешеві квитки ,раянєйр то слушно і розумно, хоть би погодилися на пропозицію і наш аеропорт запрацював

 5. Христина коментує:

  !!!!Я дуже хочу цього

 6. Любов коментує:

  Повністю підтримую!

 7. Алексей коментує:

  Да уж …. есть хоть один экономист в лайках . Вы условия читали или вам всем похрену под кого ложиться .

  • марія коментує:

   та краще ніж ото бомбардувальники з бомбами будут літати ,ми і так розчавлені , камінням прибиті, покращення очі розідае, але напишіть які умови пане олексію,цікаво

 8. Лся коментує:

  Будь-ласка напишіть де я ким чином він звернувся??? наразі цей текст абсолютно порожній з інформаційної точки зору. якщо він це розповів журналістам це одне. бо мав би бути якийсь офіційний запит, зустріч з керівництвом ryanair чи міністерством інфраструктури….
  де факти, шановні журналісти??

 9. Андрій коментує:

  Ми допоможемо організувати реєстрацію пасажирів та багажу.

 10. 1 коментує:

  та не ганьбіть місто, юмористи. то хлів а не аеропорт

  • марія коментує:

   но -но помалу,він мацюпуський але в ньому е свій шарм і чарівність,такі аеропорти то майбутне краіни

   • 1 коментує:

    має бути нормальна злітно-посадкова смуга, термінал, система світлової навігації і ще купа чого, чого шармом не заміниш

    • марія коментує:

     то може той лоукостер як інвестор плюс наші скинуться і облаштують то всьо,потім то і окупиться бо будуть люди літати туда сюда,

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK