Тернопіль

Сергій Надал: “Українці мають видалити “пухлину” малоросійства”

“Професор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова у Києві Євгенія Більченко публічно назвала Україну надал«тоталітарною країною» й «онкохворою американською колонією» через «мовний» закон.
Я шокований, що в одному з найвідоміших українських вишів досі працюють такі російські шовіністи, які ненавидять все українське. Якій філософії та культурі навчає наших дітей ця «професорка». Філософії просування «руского міру»? Культурі знищення всього українського? Однозначно таким людям місце не на університетській кафедрі, а на допиті в СБУ.
Усім серцем підтримую магістрантку університету ім. Драгоманова Марію Прошковську, яка звернулася до керівництва вишу з проханням відрахувати її за власним бажанням, оскільки пройшла Революцію Гідності, допомагала армії і цивільним, а тому не може вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти.
Приклад цієї дівчини доводить, що на одного малороса є тисячі справжніх Українців та Українок. Запрошую Марію продовжити навчання у магістратурі одного з тернопільських вишів. Студентська та наукова кар’єра Марії має продовжуватися. Такі, як вона, – це майбутнє Української України, яке, врешті, видалить з неї “пухлину” малоросійства”, – написав у соцмережі Сергій Надал.


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK