Файне місто

Щосуботи тернополян запрошують на “Циганку”, де проводять безкоштовні тренування із професіоналами

Щосуботи о 10 ранку. Місце зустрічі – пляж “Циганка”. Спортсмени вирішили збиратись разом, щоб весело та з користю проводити час. Спершу їх було 2, далі 50-60, а вже цих вихідних – ціла сотня. Вчетверте профі та аматори зібрались, щоб разом потренуватись і спробувати свої сили у різних видах спорту. Все тут безкоштовно, головне – спортивний одяг і бажання. Повідомляє Т1 новини.

Одночасно 100 тернополян на пляжі Тернопільського ставу готуються до занять спортом. Одразу видно профі – спецформа, необхідне приладдя, боксерські рукавиці. А є й такі, хто прийшов вперше. Їм сьогодні знадобляться лише спортивний костюм, кросівки і телефон для селфі. Так дівчата готуються до 2 годинного тренування. Це для них щось нове, бо роками займаються танцями.

Співорганізатор відкритого безкоштовного тренування Павло Михайлиця каже – заняття безкоштовні, а така ідея з’явилась не просто так. 4 тижні тому, коли вперше провели відкрите тренування, вони побачили, що є чимало тернополян, які хочуть займатись спортом. З кожним разом охочих тренуватись зростає.

Перед початком тренування – невеличкий інструктаж – і далі всі по колу виконують одинакові вправи. Легко дається не всім. Але це лише початок. Біжимо, підстрибуємо, крутимось, колінками догори, розмахи рухами.

Та головне – не халявить тут ніхто. Уся сотня тернополян, яка зібралась на пляжі “Циганка” знає, заради чого прийшла – вони підтримують здоровий спосіб життя.

Далі – поділ на 4 групи і 8 професійних тренерів слідкують за тим, аби усі вправи були виконані правильно.

Ми ж спостерігаємо за джиу-джитсу. Ось так виглядає спаринг між викладачем та його молодшим учнем. У тренера Сергія таких студентів двоє – 9 річні дівчина і хлопець. І обоє вони- призери чемпіонатів різних областей.

А от Артем з 7 років займається джиу-джитсу. Каже, тренується на свіжому повітрі вперше і це цікаво.

Спаринг з викладачем, вважає учень з бразильського джиу-джитсу Артем Довбенько, найкраща практика. Бо саме так можна навчитись нових прийомів. Поруч чоловіки обмотують руки спеціальними еластичними бинтами. Кажуть це звичний процес підготовки до бою, навіть якщо він на вулиці. Далі рукавиці, шоломи і – тренування йде повним ходом. Ось ці двоє – б’ються голіруч. Кажуть, що не профі, але й аматорами їх не назвеш. По кілька років займаються MMA (змішаними бойовими мистецтвами).

Вперше на відкрите заняття прийшов фрі-файтер Микола Гринчук. Така ініціатива його зацікавила, і тішиться, що молодь готова тренуватись разом.

Організатори поставили собі за мету – саме цього разу зібрати 100 тернополян, які готові займатись спортом. Все вдалося. 2 години насичених занять, посмішки і приємні враження. І кожен обіцяє – прийде на “Циганку” ще не раз, аби літо провести з користю.

Юлія Валах, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK