Тернопіль

“Руде місто”: невигадані історії “схожих на сонце” людей з Тернопільщини

Прадідусь, дідусь, батько, а тепер Юля і її син. Всі вони Шуманські і з рудим волоссям.

– Мій прадідусь також був рудий. Мій тато і я, мій син Матвій ми всі руді. Також татові сестри руді, – розповідає тернополянка Юлія Шуманська.

Юля пробувала змінювати колір волосся, але повернулась до натурального рудого. Тішиться, що синочок теж схожий на сонечко.

– Коли ще мій синочок в роддомі родився, я кажу – «Золотоволосий мій хлопчик», – додає Юля.

Єдина в школі і ось ця чарівна дівчинка Емілі. Вона приїхала до Тернополя в гості з Ізраїлю. Дівчинка зі своїми батьками спробує потрапити на фестиваль “Руде місто” в Одесі.

Не тільки дівчатка, у нашому місті є чимало рудоволосих хлопців. Тринадцятирічний Влад розповідає, якщо колись, будучи меншим, соромився свого кольору волосся, то тепер – навпаки.

Не бути такою, як інші, – саме цього прагне і тернополянка Соломія. Тому колір волосся змінювати не планує. Дівчина каже, рудий зараз в моді.

Спеціально на рудий змінила свій колір волосся тернополянка Оксана Фенян. Жінка переконує – це колір тепла та сонця. І підтримує ініціативу одеситів.

Руді тернополяни передали привіт одеситам. Саме в Одесі започаткували фестиваль “Руде місто” і вже вдруге проводитимуть його 27 серпня.

Леся Маньковська, Антон Марчевський, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK