Файне місто

Робота в Польщі для тернополян: які фахівці найзатребуваніші

У Польщі за допомогою сім-карт і телефонів порахували кількість українців – 1,27 млн. Більшість з них приїхали до цієї країни на роботу. Причин популярності польського напряму серед заробітчан три:

недалеко від дому;

в цілому зрозуміла мова;

польські роботодавці пропонують вищі зарплати, ніж в Україні.

Структура робочих місць, які поляки не хочуть займати або не можуть через низьку кваліфікацію, не міняється довгий час. За даними сайту пошуку роботи в Польщі Razem.work ми відібрали 6 найзатребуваніших професій, пише Gazeta.ua.

Фасувальник

Найпоширеніші вакансії в Польщі – фасувальники або пакувальники готової продукції. В обов’язки входить упаковка в плівку, картон, палети, а також контроль якості. Робота нескладна, але залежить від типа товару. Працювати треба на складі, на виробничій лінії або в цеху. Заробітна плата від 2300 до 3500 злотих на місяць. Працевлаштуватися можна в таких містах: Катовіце, Щецин, Гданськ, Берунь.

Будівельник, каменяр

Польща забудовується. На численні об’єкти в столиці і великих містах потрібні досвідчені будівельники, каменярі, монтажники. Вакансії є у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Кракові. Будівельнику з мінімальним досвідом гарантують заробіток 2800-5000 zł. Ставка для кваліфікованих каменярів і арматурників може сягати 6200 злотих/місяць.

Зварювальник

Великий попит у країні на професійних зварювальників, які володіють різними методами зварювання плавленням (TIG, MIG, MAG). Середня заробітна плата за фахом для претендента з навичками роботи складає від 3200 до 6000 злотих на місяць (за даними сайту Razem.work). Фахівці потрібні у великі промислові міста, на заводи до Познані, Гдині, Катовіце, Забже, Щецину, Плоцьку, Опалі.

Швачка

Затребувана для жінок робота в Польщі – швачки. Працю швачки оцінюють за навичками і швидкістю шиття. Основна вимога – якісне пошиття. Актуальні вакансії на пошиття меблевої оббивки, чохлів, текстилю в Познані, Лодзі, Намислуві, Томашув-Мазовецки, Гнєзно. Заробітна плата швачки при 12-годинному робочому дні – від 2000 до 4500 злотих. Ручну роботу оцінюють в 6000 zł.

Працівник на виробництво

Польські заводи наймають чоловіків і жінок для роботи на операційній лінії. Необхідно виконувати частину завдання в конвеєрі. Робота монотонна, не вимагає досвіду. Початкову підготовку до процесу забезпечує роботодавець. Мінімальна заробітна плата – 2000 zł, максимальна – 5200 zł у м’ясній галузі. Є маса вакантних місць в різних містах: Познань, Лодзь, Кельце, Гдиня, Остешув, Коньське, Щецин, Катовіце, Опаленіца.

Працівник на склад

До цієї категорії відносять складські спеціальності: комплектувальник, складальник, комірник, вантажник. Для працевлаштування не потрібний досвід, знання мови, освіта. Заробітна плата некваліфікованого співробітника коливається від 2500 до 3900 злотих. Робітники з мінімальним знанням мови і навичками можуть працювати на навантажувачах із зарплатою до 4800 злотих. Вакансій багато в різних регіонах: Гданськ, Лодзь, Вроцлав, Познань і її передмістя.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK