Файне місто

Рабінович: Для нашої влади потрібно заснувати нове свято – День «наперсточника» (Відео)

рабіновичТаку пропозицію парламентарій висунув у зв’язку з тим, що Володимир Гройсман продовжив з Андрієм Коболєвим контракт терміном на один рік.

Народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович запропонував запровадити в Україні нове свято – День наперсточника, який буде присвячений політикам країни.

Про це він заявив в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

Таку пропозицію парламентарій висунув у зв’язку з тим, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман продовжив з главою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим контракт терміном на один рік.

«Встановлено нове свято – День наперсточника. Ми бачили постановку найвищих наперсточників, коли в Кабміні розіграли перед нами картину, що Гройсман знімає Коболєва, що він обурений і так далі, а потім все переграли, і призначили Коболєва», – пояснив Рабінович.

Нардеп вважає, що єдине досягнення Гройсмана- в тому, що тепер Коболєв буде отримувати не мільйон, а півмільйона в день.

«Я хочу трохи прокоментувати це рішення: ця людина отримувала щодня один мільйон. За що? За те, що програма, яку він обіцяв зробити до 2020 року в 20 млрд кубів газу, не виконано. За те, що, вигравши один раз проміжний суд у «Газпрому», він перевів своїй мамі 8 з гаком мільйонів доларів в Америку. Перед вами розіграли сценарій наперсточники, і Коболєв тепер завдяки тиску Гройсмана, який включив принциповість, буде отримувати півмільйона», – заявив Рабінович.

Він підкреслив, що такі високі зарплати платять політикам і чиновникам фактично самі українці зі своєї кишені.

«Це не влада платить їм захмарні зарплати, це ми з вами платимо їм захмарні зарплати! Це у нас з кишені забрали! Ні Гройсман, ні уряд, ні президент – вони нічого не виробляють. Вони збирають з нас податки і витрачають наші гроші. До речі, наші гроші вони витрачають невідомо на що. На те, щоб оплачувати заїжджим пройдисвітам неймовірні, захмарні зарплати», – заявив політик.

При цьому парламентарій вважає, що проблема українських «наперсточників» не тільки в цьому.

«Ці наперсточники, можливо, вперше за всю історію європейської цивілізації, не можуть пред’явити своєму народу обов’язковий список за Конституцією тієї коаліції, яка нами править», – підсумував Вадим Рабінович.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK