Тернопіль

П’ята хвиля мобілізації на Тернопільщині виконана на 50%

На Тернопільщині продовжується п’ята хвиля часткової військової мобілізації. У військкоматі кажуть, що планове завдання виконане майже на 50%. Зараз у розшуку більше 28-ми тисяч людей.

«Ця черга мобілізації проводиться для того, щоб замінити наших хлопців, які знаходяться на передовій. На наступну чергу мобілізації ми маємо підготувати людей в навчальних частинах та підрозділах, для того, щоб вони могли замінити наших земляків, які повернуться додому», – розповідає військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гаврилюк.

А ще наголошують, що хлопців, які зараз в АТО потрібно замінити. Тим же, хто повернеться додому надається статус учасника бойових дій, безкоштовне лікування та знижка на комунальні послуги:

«Люди, повернувшись додому, мають можливість безкоштовного лікування в майже усіх медичних закладах Тернопільської області, усім учасникам антитерористичної операції надається статус учасника бойових дій з відповідними пільгами, в тому числі, і за комунальні послуги. Вони будуть платити 25% від загальної суми», – каже Сергій Гаврилюк.

На сьогоднішній день у Тернополі та районі подали документи на оформлення статусу учасника бойових дій 43 звільнених військовослужбовців – 37 з міста та 6 з району. Видано такі посвідчення для 27 чоловік.

Юлія ШВЕЦЬLoading...One Response to П’ята хвиля мобілізації на Тернопільщині виконана на 50%

  1. […] А ще наголошують, що хлопців, які зараз в АТО потрібно замінити. Тим же, хто повернеться додому надається статус учасника бойових дій, безкоштовне лікування та знижка на комунальні послуги, пише Файне місто Тернопіль […]

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK