Файне місто

Проти родини Ігора Гуди влада розпочала репресії

Гуда_обшук2

Обшук в родині Гуди. На фото Наталя Гуда та працівники поліції

Ранок у помешканні тернопільського підприємця, громадського діяча та фундатора благодійного фонду «Твори добро» Ігоря Гуди розпочався з обшуків невідомих осіб. Сам Ігор Гуда перебуває у відрядженні в Києві, а в квартирі, де він мешкає разом із сім’єю, перебували його діти та дружина. Озброєні особи, які рано вранці увірвались, не представившись, очевидно, представники правоохоронних органів.

— Я у відрядженні в Києві, в квартиру на площі Героїв Євромайдану, де я живу, ввірвались невідомі озброєні особи, налякали моїх малолітніх дітей і дружину. Вони безцеремонно почали проводити обшук і вилучати речі, які мені належать. Вони б могли дочекатись мене з відрядження, адже, якщо за мною слідкують, то чудово знають, де я зараз перебуваю, — розказує телефоном Ігор Гуда.

Ігор Гуда — відомий в Тернополі та за його межами громадський діяч та підприємець. З його ініціативи та за фінансової підтримки в місті зроблено чимало соціальних проектів. Так, лише за останні півтора року він встиг закупити дороговартісне обладнання для онкодиспансеру, долучитись до ремонту дороги на Дальній пляж, закупити необхідні речі для кількох геріатричних будинків області, відремонтувати площу Героїв Євромайдану, допомогти церкві привезти в Тернопіль з Ватикану Нерукотворний образ Христа. Ігор Гуда припускає, що його публічна діяльність могла не всім подобатись.

Копия Ігор на Наталія Гуди— Я приватний підприємець, моя діяльність відома в Тернополі майже 20 років. Вважаю нинішні обшуки в моїй квартирі тиском на мою підприємницьку та суспільно-громадську діяльність, — додає підприємець.

Ігор Гуда додає, що представники, ймовірно, правоохоронних органів, які нині влаштували «маски шоу» його дружині та дітям, говорять, ніби шукають докази у якихось кримінальних провадженнях.

— Я завжди готовий до діалогу і йду на зустріч правоохоронним органам. Якщо би звернулись особисто до мене, то я би надав усю інформацію, яка необхідна слідству в тій чи іншій справі. Але нинішній обшук виглядає, ніби це залякування, та ще й морально постраждали рідні люди. Це не ті методи, які мають використовувати правоохоронці в цивілізованій правовій країні, — додає Ігор Гуда.

5 Responses to Проти родини Ігора Гуди влада розпочала репресії

 1. Рутка коментує:

  Живіть пане Ігорю чесно,не звязуйтесь звладою і не влазьте в політику і все буде добре, а то однією рукою роблю благочинність, а іншою краду,якщо не ви особисто то ваші партнери

  • Житель коментує:

   Чесно жити в нашій країні НЕ МОЖЛИВО. Кожен думає, як вкрасти: хтось не заплатити за проїзд, хтось “зекономити” на показниках лічильників… Завжди бачимо в чужих очах все, а про себе забуваємо. Гуда, як і всі, живе по встановлених правилах. Просто про нього всі можуть говорити, а про кожного з нас ні. Тому вважаю, що при всіх його гріхах, він створює! А в законності видачі йому землі розберуться ПРАВОохоронці (чи будуть охороняти Право, чи добьються свого і Візьмуть на їхню думку їм належне – розберуться)))

  • Ярослав коментує:

   Неправильна відповідь. Влада чи політика це лише поняття. Вони не можуть бути ні добрим ні поганим. Інша справа, що в даний час влада перебуває в руках негідників. Яких обрали виборці, купившись на нереальні обіцянки а-ля “закінчимо війну вже сьогодні”.

 2. ГОНТА коментує:

  СТЕПАН ПОЧАВ СВІЙ ОСТАННІЙ НАСТУП

 3. тернополяни коментує:

  надал патріот свого міста і тільки за його мерства місто стало кращим, гуда меценант не рівня іншим, ми за вас вболіваемо і переживаемо,ми з вами

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK