Тернопіль

Проект, вартістю понад мільйон євро, реалізують в Тернополі

На вулиці Лесі Українки, 11 кипить робота. Тут міняють старі труби в рамках проекту реконструкції мереж теплопостачання і подачі гарячої води. Проект має забезпечити цілодобову подачу гарячої води по цілому місту, кращу якість теплопостачання і здешевлення витрат, як для бюджету так і для споживача.

Міський голова Тернополя Сергій Надал наголошує, на роботи по заміні тепломереж і ремонт котелень передбачено понад 1 мільйон євро.

– Вартість робіт по заміні лише теплових мереж – це понад 1 млн.750 тисяч. Це найбільші інвестиції, які були вкладені у теплову галузь міста Тернополя за останні 60 років. На ці труби і роботи підрядники дають мінімум 20 років гарантії, хоч вони можуть служити до 50 років за даними виробника, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Згідно з проектом передбачено також відхід від 4-трубної мережі і перехід на 2-трубну. Як зазначає директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак, таке інженерне рішення дасть суттєву економію споживання і зменшить витрати теплової енергії. Окрім цього на вулиці Лесі Українки повністю відремонтують і котельню. Нею користувалися протягом 40-ка років, тому обладнання потребує заміни.

– Там все старе обладнання вилучено і буде встановлено сучасне обладнання. Сподіваємось, це дозволить нам зменшити на 7% споживання на даній котельні природного газу. Відповідно, у нас в тарифі частина витрат на найбільшу нашу частку – це природній газ – впаде і таким чином ми зможемо втримувати тарифи в межах розумного, – каже директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак.

Ремонт на вулиці Лесі Українки планують завершити до початку опалювального сезону. Окрім цього, відремонтують і прибудинкову територію на вулиці Лесі Українки, 11.

– Оскільки мережі проходять через весь двір то відповідно буде йти розкопка всього двору, заміна мереж і також капітальний ремонт всього двору: проїжджа частина, облаштування екопарковки, пішохідної частини, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Заміна ділянки тепломережі триває також і на вулиці Київській та Протасевича.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK