Файне місто

Президент Володимир Зеленський проти військового параду: що на цю тему думають тернополяни?

Параду не буде. На своїх сторінках в соціальних мережах президент Володимир Зеленський заявив про те, що цього року кошти, які мали витратити на помпезне святкування Дня Незалежності, віддадуть військовим. На таку ініціативу очільника країни українці активно почали дискутувати в соціальних мережах. Наші журналісти дізнавалися в інтернеті та на вулицях міста думки тернополян. Більше – в сюжеті Христини Луцик.

Цьогоріч у США вперше за 27 років на День незалежності Дональд Трамп провів військовий парад. Володимир Зеленський в Україні теж вперше тільки за 6 років вирішив не влаштовувати військового дійства 24-го серпня.

– Зазвичай на День Незалежності України у нас проходить військовий парад, який дуже помпезний і точно недешевий. Мені здається, що цього року замість параду краще ці гроші виділити нашим героям-військовим, – каже Президент України Володимир Зеленський.

300 мільйонів гривень – саме стільки виділять на премії до Дня Незалежності для військових. Тут варто зазначати, що кошти отримають не лише ті, хто зараз воює на сході України, а практично всі, хто має відношення до військової галузі.

– Це солдати строкової служби, курсанти, сержанти, офіцери і обов’язкові військові, які виконують завдання в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, – каже Президент України Володимир Зеленський.

Думки тернополян стосовно відміни проведення параду різні. Хтось впевнений в тому, що це пережитки радянського минулого, а інші ж кажуть, саме парад є показником військової міцності країни.

Користувачі в соціальних мережах теж почали активно коментувати таке рішення очільника країни. Одні називають відміну параду на День Незалежності перемогою матеріального над духовним, а інші пишуть про мізер, який отримають військові з цих грошей. Це в середньому по 1000 гривень на людину. Натомість цього року президент запропонував відзначити День Незалежності у «новому форматі». Поки деталі свята не розголошують, але кажуть, з відсутністю параду урочистість цього свята не зменшиться.

Христина Луцик, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK