Тернопіль

Право на щастя: у Тернополі організували свято для дітей з інвалідністю

Всі рівні в праві на щастя. У Тернополі для дітей з інвалідністю організували Свято добра. Малюки разом з майстрами малювали картини та робили фігурки улюблених тварин. На завершення для дітей влаштували бульбашкове шоу. Організатори заходу кажуть, роблять такі свята для того, аби подарувати атмосферу щастя кожній дитині, повідомляє Т1 Новини.

Марк разом з іншими дітьми ліпить тварин з пластиліну та грається бульбашками. Сьогодні він вперше разом з мамою прийшов на свято для дітей з інвалідністю. Мама хлопчика каже, сину тут подобається, тому й надалі відвідуватимуть схожі заходи.

“Оскільки я маю дитину з інвалідністю, для мене ці заходи є дуже важливі, бо показують, що діток треба соціалізовувати і показати те, що дітки можуть жити в такому ж середовищі. Вони активні, веселі, талановиті і це дуже важливо”, – каже мама Марка Оксана Гуменюк.

Для дітей на святі організували майстер-класи з ліплення фігурок та малювання, а також влаштували бульбашкове шоу. Участь у заході взяли 9 дітей, 5 з яких мають інвалідність. Художниця Зоряна Олендер разом з дітками ліпила фігурки тварин, які ті найбільше люблять. Жінка розповідає, від роботи отримала заряд позитиву та приємних емоцій.

Мами діток учасників кажуть, хотіли б, аби у нашому місті більше людей доєднувалися до проведення таких благодійних заходів. Адже іноді такі дрібниці як малюнки, дитячі розваги та звичайна увага, набагато важливіша матеріальних цінностей.

Організаторка заходу Олена Коваль каже, й надалі хоче проводити схожі заходи для дітей з інвалідністю, адже не зі слів знає, що таке виховувати особливу дитину.

“Зважаючи на ті витрати, які ми несемо постійно, для нас важко вийти в якийсь розважальний центр, адже це дорого. Коли люди йдуть до нас на зустріч і дають можливість проведення таких заходів – для нас це дуже цінно. Ми тоді розуміємо, що ми потрібні і частина соціуму”, – каже координаторка руху “Життя без меж” Олена Коваль.

Для того, аби доєднатися та разом робити такі заходи для діток з інвалідністю потрібно написати до координаторки руху “Життя без меж” Олени Коваль. У свою команду вони запрошують художників, музикантів та власників закладів, де можна було б провести свята схожого формату.

Христина Луцик, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK