Файне місто

Потрібні донори і кошти на лікування сім’ї, яка постраждала від вибуху на Пушкіна

920582-potribni-donori-i-koshti-na-likuvannya-11-richnogo-nazarchika-yakiy-postrazhdav-vid-vibuhu-na-pushkinaТернополян просять допомогти у порятунку сім’ї, яка постраждала від вибуху газу: потрібні донори крові та кошти.

-Для пацієнта терміново потрібні донори, – кажуть у лікарні. – Група крові значення немає. Обов’язково зазначати: для обласної дитячої лікарні.

В 11-річного Назарчика – опіки 30% тіла і найгірше – опік дихальних шляхів. Сильно обпечені обличчя, губи, руки, ротова порожнина і частково грудна клітка з ногами. Стан хлопчика стабільний, але жодних прогнозів медики не дають.

Попереду у малого – операції та пересадки шкіри. Поки що основним залишається врятувати йому життя.

Медикаментами та перший час його забезпечили у лікарні. Дещо лікарі купують за власні кошти. Однак, є потреба у перев’язочному матеріалі, стерильних бинтах і марлі. Та чималій кількості медикаментів для подальшого довготривалого лікування.

Донорів та коштів на лікування потребує і батько хлопчини, який зараз в Університетській лікарні. Чоловік теж серйозно постраждав та перебуває в реанімації. З родичів ніхтодо нього не навідувався.

Небайдужі тернополяни розшукують волонтера з діючим картковим рахунком, аби збирати допомогу на лікування батька і сина. Якщо ви знаєте такого – пишіть у коментарях або звертайтесь до журналістів редакції. Вимоги – порядність, чесність та обов’язковий звіт зібраним та витраченим коштам.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK