Тернопіль

Понад сто плавців випробували свої сили під час змагань у Тернополі

Михайлу Уніяту 10 років, і він вже неодноразовий переможець у змаганнях із плавання. Цей вид спорту його найулюбленіший.

– Я переживаю, але налаштований на хороший результат, а настрій у мене дуже хороший, – ділиться враженнями учасник змагань з плавання “Чемпіонат КДЮСШ №1” Михайло Уніят.

Сьогодні у чемпіонаті бере участь понад 100 учасників. Усі вони – вихованці першої спортивної школи.

– Кожна дитина має проплисти 50 і 100 метрів в обраному стилі та комплексним плаванням. Старші діти 2007 та 2008 повинні проплисти 200 метрів комплексним плаванням, 2009 та 2010 пливе 100 метрів комплексним плаванням, – розповідає старший тренер відділення плавання Тернопільської КДЮСШ №1 Світлана Мазур.

До змагань плавці готуються за місяць. Ті, що ходять на спортивне плавання, щодня відвідують басейн. Поліна Циклаурі – кандидат у майстри спорту України розповідає, що перед чемпіонатом дотримуються спеціальної дієти. Перед стартом налаштована позитивно.

– Бойовий настрій, готувалася до змагань, – каже учасниця змагань з плавання “Чемпіонат КДЮСШ №1” Поліна Циклаурі.

Деякі учасники соромляться говорити на камеру. Але видно, як палають їх очі і як вони стараються якнайкраще виступити.

– Я люблю плавання, мені це подобається. Робила розминку, старалася якнайшвидше проплисти, – каже учасниця змагань з плавання “Чемпіонат КДЮСШ №1” Роксолана Грилюк.

У першій спортивній школі діти займаються спортивним і оздоровчим плаванням. Тут готують майбутніх олімпійців. А змагання проводять кілька разів на рік.

– Діти випробовують себе, далі вони споглядають свою техніку, вони дивляться над чим треба попрацювати, вони стараються покращити свій результат, а це в спорті дуже важливо, – каже директорка Тернопільської КДЮСШ №1 Катерина Барабаш.

Переможців оголосять лише завтра. Найкращих виберуть з тих, хто набрав найбільшу кількість балів.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK