Файне місто

Поліцейські вибухотехніки розповіли педагогом як діяти у разі небезпеки

Теоретичне заняття з правил безпеки провели вибухотехніки для працівників Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної  педагогічної освіти. Мета заходу – розповісти, показати та навчити, як поводитися  у разі виявлення небезпечних предметів та виникнення надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє ГУ НП в Тернопільській області.

Педагоги працюють з дітьми і вони повинні не тільки самі знати, як діяти у разі небезпеки, а й навчити школярів правилам безпечної поведінки. Фахівці вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції області показали освітянам макети сучасних боєприпасів та навели їх характеристики.

За словами заступника начальника вибухотехнічного відділу Віталія Ярошенка, часто до школи учні можуть принести різні небезпечні предмети, навіть не відаючи про це. Педагогічні працівники  повинні знати, що слід робити при виявленні зброї,  підозрілих валіз та речей.

– Наше завдання – розповісти та показати алгоритм дій у разі виникнення непередбачуваних ситуацій, – зазначив Віталій Ярошенко.

Вибухотехніки розповіли педагогам, як поводитися з небезпечними предметами та як діти у разі їх виявлення, щоби мінімізувати можливі негативні наслідки. Присутні моделювали різні непередбачувані ситуації і шукали правильні шляхи їх вирішення, зокрема, коли у навчальний заклад надходить повідомлення про закладення вибухівки.

У користі таких зустрічей впевнений заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної  педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

– Такі зустрічі необхідні для того, щоби педагоги могли убезпечити не тільки своє життя, а й життя наших учнів,  – зауважив Юрій Шайнюк.

З початку року вибухотехніки провели понад 30 подібних теоретичних занять з правил безпечної поведінки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK