Файне місто

Поліцейські показали фото сім’ї з Колодіївки, де діти живуть в неналежних умовах

Поліцейські перевірили умови, в яких живе сім’я, і одного з батьків притягнули до адміністративної відповідальності. Мова йде про сім’ю з Колодіївки Підволочиського району.

14 травня працівник ювенальної превенції Підволочиського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області лейтенантом поліції Пекальським В.М. спільно із працівником служби у справах дітей Скалатської ОТГ Самуляк Т., здійснювали перевірку умов життя сімей, які залишилися в складних життєвих обставинах, та які перебувають на обліку СЖО.

Під час проведення перевірок в с. Колодіївка Підволочиського району було виявлено факт неналежного виконання батьківських обов’язків. Внаслідок чого одного із батьків притягнено до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП, пише Доба.


Loading...
3 Responses to Поліцейські показали фото сім’ї з Колодіївки, де діти живуть в неналежних умовах

 1. Ігор коментує:

  Ви умники великі . Замість того щоб прийти і помогти родині , не словом а ділом то вище штрафами гроші витягуєте. Та прийдіть зробіть ремонт , притягніть до відповідальності голову села , депутатів . голову РДА якмй не поміг. Невже так важко організувати суботнік не на показуху , а зробити щось добре.Помогти родині???????

 2. Марія коментує:

  Та то ще нормальні умови! Я знаю сім’ї в яких ще гірші умови проживання і батьки кожен день п’яні і нічого соц служби не кажуть їм))

 3. Андрій коментує:

  Це погані умови?Я в яких умовах діти у алкашів і наркош?То це нікого не обходить?Що за поведінка поліціянта?(навіть з фото надмінність пре).Завітали б краще туди де дісно треба втрутитись!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK