Файне місто

Поліцейські показали фото сім’ї з Колодіївки, де діти живуть в неналежних умовах

Поліцейські перевірили умови, в яких живе сім’я, і одного з батьків притягнули до адміністративної відповідальності. Мова йде про сім’ю з Колодіївки Підволочиського району.

14 травня працівник ювенальної превенції Підволочиського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області лейтенантом поліції Пекальським В.М. спільно із працівником служби у справах дітей Скалатської ОТГ Самуляк Т., здійснювали перевірку умов життя сімей, які залишилися в складних життєвих обставинах, та які перебувають на обліку СЖО.

Під час проведення перевірок в с. Колодіївка Підволочиського району було виявлено факт неналежного виконання батьківських обов’язків. Внаслідок чого одного із батьків притягнено до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП, пише Доба.Loading...3 Responses to Поліцейські показали фото сім’ї з Колодіївки, де діти живуть в неналежних умовах

 1. Ігор коментує:

  Ви умники великі . Замість того щоб прийти і помогти родині , не словом а ділом то вище штрафами гроші витягуєте. Та прийдіть зробіть ремонт , притягніть до відповідальності голову села , депутатів . голову РДА якмй не поміг. Невже так важко організувати суботнік не на показуху , а зробити щось добре.Помогти родині???????

 2. Марія коментує:

  Та то ще нормальні умови! Я знаю сім’ї в яких ще гірші умови проживання і батьки кожен день п’яні і нічого соц служби не кажуть їм))

 3. Андрій коментує:

  Це погані умови?Я в яких умовах діти у алкашів і наркош?То це нікого не обходить?Що за поведінка поліціянта?(навіть з фото надмінність пре).Завітали б краще туди де дісно треба втрутитись!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK