Тернопіль

Політолог із дивним ім’ям став кошмаром для паспортистів у Тернополі (фотофакт)

У Тернополі мешкає чоловік, прізвище й ім’я якого настільки довгі, що ледве вмістилися у паспорті. Зовуть тернополянина Шевченшкільєнко-Мартинфільєнко Бронівогнеслав-Едуардоігорослав Миколайович.

pasport-1-729x484

Чим керувалися батьки при виборі імені для свого сина, залишається загадкою, проте зрозуміло, що хотіли “виділити” дитину із сірої маси.

До слова, Бронівогнеслав має дві вищих освіти – технічну й педагогічну, та до того ж, володіє кількома іноземними мовами. Усі ці відомості містяться на його сторінці у соцмережі, адже чоловік є активним користувачем.

Диво-тернополянин, щоправда, шукає роботу вантажника-комплектувальника. Про це свідчить його резюме на одному із популярних сайтів пошуку роботи. Про себе пише, що “педант-максималіст-трудоголік, готовий працювати без вихідних, за винятком трьох годин. Серйозно ставлюсь до робочих обов’язків, стараюсь на роботі не жартувати.

intermarium.com.uaLoading...5 Responses to Політолог із дивним ім’ям став кошмаром для паспортистів у Тернополі (фотофакт)

 1. Іван коментує:

  А у Вас є від нього дозвіл про використання його персональних даних? Один підприємець з низьким рівнем розвитку виложив це в інтернет щоб насміхатися, а ви взяли й поширили. Яке Вам діло до того як називається особа? Репутацію з насмішок людини не заробиш.

  • owner коментує:

   Доброго дня, Іван. Ми використовували факти взяті з відкритих джерел. Ми не мали наміру ні в якій мірі гікого образити – просто констатували факт наявності нестандартного, як для нашох держави, прізвища.

 2. taras коментує:

  О боже! Він ще й політолог…

 3. Експерт коментує:

  Викласти фотокопію паспорту з особистими даними без згоди власника карається кримінальною відповідальністью, не залежно звідки ви це взяли.

 4. Віра коментує:

  теж вважаю, що Інтернет перетворився на небезпечну клоаку! не вірю, що сам помістив свій документ, а той, хто зробив це поза його волею, є злодій! його слід знайти і покарати показово! Чоловік має право судитися!
  і знову ж, коли пишете від редакції, вважайте на правопис. і менше ганяйтеся за негативом і “полуничкою”. більше про світле і вартісне, будь ласка!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK