Тернопіль

Півтори сотні пасок напекли та передали на Схід тернопільські учні

150 пасок відправили на Схід з Тернополя. Випікали їх учні училища ресторанного сервісу і торгівлі. Вже завтра великодній хліб разом з листами та іншими продуктами передадуть бійцям на Донбас. Передає Т1 Новини.

Протягом дня учні Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі випікали головні смаколики великоднього кошика – паски. Необхідні для випічки продукти – борошно, яйця, маргарин, цукор, родзинки. Усе це вихованцям училища передали волонтери. Частину продуктів приносили самі ж учні закладу. Працювали з 7 год ранку до 15 год.

“Сьогодні день дуже урочистий, ми випікали паски воїнам на схід. 150 пасок випекли майстри разом з учнями, які здобувають професію пекаря”, каже заступник директора з навчальної роботи ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Марія Денисюк.

Перед відправленням у зону бойових дій, паски освятили у приміщенні їдальні училища. Далі учні спільно з працівниками училища та тернопільськими волонтерами запакували великодні харчі для відправки на схід України.

Окрім пасок, передали на Донбас й немало домашніх закруток та листів із щирими побажаннями для військовослужбовців. Волонтер говорить, за останні роки у хлопців на передовій значно покращилось забезпечення харчуванням. Проте, домашню їжу бійці цінують найбільше.

Сергій Балуцький, Антон Марчевський, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK