Файне місто

Після смерті Героя Небесної сотні його батько продовжує боротьбу за Україну

Сьогодні – День Героїв Небесної Сотні. Серед них і наш земляк, 19-річний Устим Голоднюк. Патріот помер внаслідок вогнепального поранення в голову саме 20 лютого. Батько загиблого каже, для нього життя поділилося на дві половини – до цієї дати і після. До вбивства сина чоловік жив звичайним життям, а потім почав волонтерити і допомагати іншим. Про це він розповів журналістам каналу Тернопіль1.

Бойові прапори, портрети бійців та уламки від снарядів – ці та інші артефакти з лінії фронту у штабі національного спротиву. Його в Збаражі відкрив Володимир Голоднюк, після смерті сина Устима. Допомагали однодумці, і ті хто переймається збереженням історії російсько-української війни.

Володимир каже, після смерті Устима життя родини змінилось на “до” і “після”. Зараз батько активно допомагає бійцям на Сході, адже нинішні вояки продовжують справу майданівців – захищають Україну

“Способи допомоги і власне сама допомога – міняється через зміну тих потреб, про які говорять на фронті. Ми моніторимо ситуацію. Допомагаємо першій лінії фронту: оптикою, автомобілями і різними технічними засобами, які не встигає поставляти Міністерство оборони”, каже батько Героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк.

Чоловік каже, Революція Гідності таки об’єднала людей. Але головне, що змінила. Саме тоді, у 2014 році український народ усвідомив, що повинен боротися за свої права і за незалежність держави. Володимир Голоднюк каже, народ ніколи не захоче повернутись в ту державу, якою Україна була до 2014 року. Народ буде її змінювати. Молодь яка підростає буде вихована патріотами на прикладі вчинків Майдану, вважає Володимир.

Син Володимира Голоднюка – Устим, якраз один із тих, з кого беруть приклад. Відданості і патріотизму у 19-річного юнака не забракло, аби поїхати на Майдан, тим самим висловити свою позицію і підтримати повсталий народ. Нині батькові загиблого на Майдані Устима не легко. Згадувати пережите 5 років тому вже немає сил, тато і вся родина сумують, але водночас і пишаються своїм сином-патріотом.

Володимир Голоднюк каже, для нього як батька головне, щоб про Героїв Небесної Сотні розповідали тільки правду. І згадували не лише 20 лютого. А саме сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч у п’яту річницю розстрілів на Майдані загиблих ушанували процесією та молебнем.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK