Файне місто

Під час Всеукраїнської прощі не було допущено порушень громадського порядку – поліція

IMG_908014 та 15 липня тернопільські поліцейські посилено несли службу в одному  із найбільших духовних центрів України, що у селі Зарваниця Теребовлянського району. Правоохоронці не тільки забезпечували правопорядок, а й всіляко допомагали прочанам.

Про це повідомляє ГУ НП в Тернопільській області.

Цього року понад сто двадцять тисяч віруючих зі всіх куточків України та з-за кордону взяли участь у Всеукраїнській прощі. До чудотворного місця прибуло найвище духовенство Української греко-католицької церкви на чолі з її главою Блаженнішим Святославом. Серед прочан був і Президент України Петро Порошенко.

Впродовж двох днів тернопільські правоохоронці стежили за безпекою людей. Вони патрулювали місце масового паломництва, запобігали правопорушенням, забезпечували рух на автошляхах, напередодні здійснювали супровід піших груп прочан.

– До охорони публічної безпеки та правопорядку було  задіяно 250 працівників поліції та інші правоохоронні структури. Взаємодія була налагоджена і з представниками Марійського духовного центру,- розповів Олександр Богомол. – Ми намагалися на належному рівні виконувати свою роботу, аби люди почувалися в максимальній безпеці.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK