Тернопіль

Переможець дитячого та дорослого “Голосу” з Тернопільщини поділився своїми планами

Пригадуєте скромного сільського хлопчину, який шість років тому вийшов на сцену шоу «Голос. Діти». І заспівав. Так, що мурашки по тілі побігли. Усі дивувалися: звідки у цій тендітній дитині така сила голосу.

Сасанчин-Роман_04Програш і перемоги:

Тоді тренери до Романа Сасанчина не повернулися. Чому?  І досі залишається загадкою. Та хлопця це не підкосило. Він, навпаки, зібрав у кулак усю свою дитячу волю і наступного року повернувся на сцену дитячого шоу. І переміг!

Разом з мамою Роман почав гастролювати. Із власними концертами об’їхав чи не усю Україну. А минулого року вийшов на сцену дорослого «Голосу» і став кращим. Правда, цього разу своїм тренером він обрав Дана Балана, а у дитячому – Тіну Кароль.

У 2015-ому Роман Сасанчин приїздив до Шумська. Гостював у родині Олени та Олега Ярмаків. Тоді він подарував шумчанам свій талант на сцені районного будинку культури. Концерт був благодійним, кошти від якого передали на лікування двох важко хворих дітей Шумщини.

Під час нашого спілкування у редакції «Новин Шумщини» Роман запевнив – плекати талант йому допомагають молитва та наполеглива праця. А ще хлопчина обіцяв повернутися до Шумська  і знову заспівати для нас з вами.

Знову у Шумську

І свою обіцянку виконав. Кілька січневих днів він провів у нашому містечку. І щиро прийняв запрошення знову завітати у редакцію.

І ось по сходах піднімається вже не сором’язливий хлопчина із чорненьким, закрученим чубчиком, а справжній красень-юнак. Роман Сасанчин подорослішав, змужнів. Єдине, що залишилося таким же, – сяюча посмішка.

Життя Романа круто змінилося. Після перемоги у дорослому «Голосі» йому подарували квартиру у столиці, і хлопець перебрався сюди жити. Спілкуємося. Роман такий же приємний та уважний. Слава переможця і столичне життя його не зіпсували.

Правда, зміна звичного укладу життя через COVID-19 внесла корективи і в плани Романа Сасанчина.

– Після перемоги у  дитячому «Голосі» я мав можливість гастролювати, і цим трохи заробляв. Зараз такої можливості немає, тому доводиться шукати інші роботи. Я підробляв багато де, але зрозумів, що так далі не піде, треба щось робити. Життя у столиці дороге, на їжу, одяг заробити можна. Але мені треба зробити ремонт у квартирі. Для цього необхідні чималі капіталовкладення. Тому прийняв рішення їхати за кордон на заробітки. А далі час покаже, як бути, – поділився своїми найближчими планами Роман Сасанчин.

Особисте життя і плани

А що ж особисте життя голосистого красеня, від якого шаленіли тисячі прихильниць? Запитую про це  Романа.

– У мене є дівчина Іванка. Вона – моя землячка, родом із сусіднього села. Перевіз її до Києва. Зараз разом мешкаємо у моїй квартирі. Наразі я їду за кордон, а Іванка залишається працювати тут, у Києві. Коли повернуся, буду пробувати себе у музичному мистецтві, – каже Роман.

Хлопець переконаний: навіть, якщо не стане співаком, то хоче зайнятися композиторською діяльністю. Адже він сам пише і слова, і музику. Як варіант, хоче розвивати власну студію звукозапису.

Нагадую Романові про його колишню обіцянку знову приїхати до Шумська і заспівати для його мешканців. Першу частину він уже виконав – гостював у нашому містечку, де його завжди радо зустрічають у родині Ярмаків.

– І ще обов’язково заспіваю. Обіцяю. Ми й зараз думали щось організувати для шумчан. Але ж самі знаєте, що такі заходи через карантин заборонені. Тому їду за кордон, а коли повернуся, приїду до шумчан з концертом – як тільки це стане можливим.

Підтримати таланти

Коли шість років тому Роман Сасанчин дав свій автограф для читачів «Новин Шумщини», він щиро побажав усім щастя, досягати у житті всього, що хочеш і не сумніватися у собі. Що ж залишив цього разу? Написав коротко: «Нехай все буде класно і здійснюються всі мрії».

Щиро віримо, що і Романові мрії здійсняться. Хлопець дуже позитивний,  а це у житті дуже важливо. Не розчаровуватися,  впевнено іти до своєї мети. Навіть, якщо треба зробити паузу і зайнятися чимось іншим. Головне – не втратити віру у власні сили.

Але дивлячись на цього талановитого юнака, розумієш єдине. Таких здібних українців держава має всіляко підтримувати. Бо культура і духовність – це ті складові, без яких будь-яка нація приречена на виживання. А щоб творити якісну державу, потрібні розумні, мудрі, талановиті люди. Роман саме з тих, хто може це робити. Його творчість – глибока і змістовна. Його музика – не просто ритмічні мелодії, які, крім бажання потанцювати, більше ні до чого не спонукають. Його мистецтво – це емоції, які допомагають відроджуватися і переосмислювати життя, розуміти істинні життєві цінності.

І таких талановитих хлопців держава має спонукати не до заробітків за кордоном, а розвивати свій талант. Але тепер це без фінансової підтримки робити дуже важко.

Бог щедро обдарував Романа Сасанчина неперевершеним голосом. Талантом творити слова і музику. Значить, у нього на цього хлопця свої плани. А віри та бажання працювати у Романа Сасанчина вистачає.

ДжерелоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK