Файне місто

Ольга Шахін: “Ми не повинні бути байдужими, коли мова йде про дітей”

Благодійний масаж для особливих діток. У “Карітасі” стартує новий соціальний проект. Хто ним може скористатися і хто може долучитися, розкажуть у сюжеті журналісти Т1 Новини.

Невелика кімната розміром у 15 квадратних метрів стане місцем оздоровлення маленьких тернополян. Новий соціальний проект запроваджують у благодійному фонді “Карітас”.

“Спочатку ми в моєму салоні запровадили проект “Тепло крізь долоні”, де допомагали у вигляді масажу 80 атовцям. Було зроблено 800 благодійних масажів. Тоді ми вирішили, а чому такий проект не започаткувати серед дітей-інвалідів”, – каже власниця масажної студії Оксана Петришин.

Сьогодні за круглим столом зібралися представники “Карітасу”, влада та благодійники. Ольга Шахін – керівник громадської організації не вперше бере участь у подібних ініціативах. Її проект “Небайдужі” став рятівною соломинкою не для однієї тернопільської родини.

“Організація “Асоціація жінок України «Дія»”  завжди долучається до таких проектів. Ми завжди небайдужі, допомагаємо діткам, допомагаємо жінкам, отже ви можете повністю на нас розраховувати”, – каже голова Тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України «Дія»” Ольга Шахін.

Сім’ям, які виховують особливих дітей, бракує грошей на їх лікування та оздоровлення. Відтак цей проект стане великою підмогою для багатьох.

Тернополяни можуть теж долучитися до облаштування соціального масажного кабінету. Там потрібен ремонт і відповідний реманент. Благодійники можуть звертатися в “Карітас”,  на вулиці Замонастирська,1.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Павло Верхолюк ,Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK