Тернопіль

Одружився відомий тернопільський ведучий

Відомий ведучий та артист студії гумору «Weekend» Борис Бідун одружився.

Його обраницею стала засновниця “Papilio” Лілія Вовк.

Весілля пари стало сюрпризом для друзів — за задумкою вони прийшли вітати Бориса із 30-річчям, а потрапили на весільну церемонію. Зустрічалася пара 10 років.

100817856_2678214802424073_3038161080942592000_n

Два рази Борис Бідун підкоряв відомих коміків. Спочатку він та Василь Яскевич «розсмішили» суддів телешоу на 10000 грн. Згодом вже тріо — Борис Бідун, Петро Кондратович, Ігор П’янков — вдалося зірвати джек-пот та привезти до Тернополя 50000 грн. Хлопці завдяки одній мініатюрі про жінку-інструктора в школі водіння зуміли  розсмішити Володимира Зеленського та Євгена Кошового під час 2-ої, 3-ої та 4-ої хвилин, а на завершення Борис вразив публіку грою на сопілці… носом.

Як зізнався Борис Бідун в одному з інтерв’ю, його творчий шлях в гумористичному жанрі розпочався банально — з уроку фізкультури. Пригадує, як до шкільного  спортзалу прийшли двоє хлопців і запитали, хто хоче грати в команді КВК. От він і зголосився. “Сьогодні КВК – це і професія, і хобі. Я закінчив технічний університет, проте із більшим задоволенням завжди йшов на репетиції, ніж на пари, — розповідає Борис. — Насправді це приносить неймовірне задоволення — робити людей щасливими. Коли бачу, що глядачам подобається те, що ми показуємо, вони сміються від душі і забувають про свої клопоти хоча б на кілька хвилин, то й сам почуваюся щасливим”.

Хлопець сказав, що спочатку його “комедійні” погляди не поділяли рідні, проте їхню думку йому вдалося змінити. Тепер часто переглядають виступи команди. До того ж Борису пощастило з коханою дівчиною, яка завжди підтримує, вболіває та надихає творити щось нове. Та й історія їхнього знайомства розпочалася із виступу команди КВК…Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK