Тернопіль

Нові сучасні автомобілі придбали для дитячої лікарні у Тернополі

Авто для медиків. Сьогодні лікарі дитячої лікарні у Тернополі отримали новий транспорт. Дві машини будуть використовувати для перевезення необхідних речей. У медзакладі радіють, що їх автопарк поновився якісними, новими автівками. Кажуть, це пришвидшить роботу. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Ці дві нові автівки сьогодні стоятимуть в автопарку міської дитячої лікарні. Їх будуть використовувати для того, щоб перевозити аналізи та медикаменти. За необхідності машина може возити хворих та лікарів.

Володимир Сорока, один із тих, хто кермуватиме новим транспортом. Чоловік вже встиг протестувати автівку, каже вона зручна та економна. Ключі від машин вручили медикам сьогодні. Ціна двох автомобілів – 627 тис грн. Придбали їх завдяки співпраці Тернопільської міської ради та Національної служби здоров’я України. Адже в цьому була потреба.

У лікарні кажуть, автопарк дитячої лікарні вже застарілий, тому наявність нових автомобілів дозволить пришвидшити та покращити роботу лікарів.

“Головна мета їх використання – привезення консультантів, медикаментів, аналізів чи їжі між різними підрозділами. В нас є 6 поліклінік, 2 віддалені корпуси, тому транспорт завжди потрібний”, каже головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович.

Цього року планують за кошти держави та місцевого бюджету забезпечити повністю безкоштовну медичну допомогу дітям в усіх поліклініках міста.

Оксана Рогачук, Оксана Задорожна, Дмитро Лехман, Тернопіль 1Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK