Тернопіль

Нові керівники у тернопільській медицині

Друга міська комунальна лікарня отримала нового керівника, повідомляє Т1 Новини.

Працівникам медзакладу назвали ім’я медика, який переміг у відкритому конкурсі. Мова йде про Ростислава Левчука – колишнього начальника відділу охорони здоров’я, лікаря із багаторічним стажем роботи та науковця, який один із небагатьох взявся досліджувати вплив політравм на організм людини.

“Завдання надзвичайно важке. Я розумію, що в сьогоднішніх умовах важко зберегти лідируючі позиції. Я чітко усвідомлюю свої завдання і свою відповідальність: зберегти і примножити ті успіхи, які сьогодні є, масштабувати їх. Дякую вам всім за довіру”, – каже директор КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” Ростислав Левчук.

Керуватиме Ростислав Левчук лікарнею, досягнення якої визнають на всеукраїнському рівні. У цьому заслуга попереднього директора Віктора Кміти. Під час урочистостей йому подякували за віддану роботу, мудре керівництво та внесок у розвиток медицини. Та все ж лікарняний заклад чоловік не покидає, він продовжуватиме працювати, щоправда вже на іншій посаді.

“Ми створили зовсім іншу лікарню, ми освоїли нові технології, оснастилися новим обладнанням, ми виховали ряд кваліфікованих людей. Цей курс, який ми взяли на реформу – він виправдав себе”, – каже медичний директор з медичного обслуговування населення КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” Віктор Кміта.

До того ж, присутнім Сергій Надал представив нового начальника відділу охорони здоров’я ТМР. Це Василь Даньчак – випускник тернопільського медичного університету, практикуючий лікар хірургічного, урологічного та судинного відділів у медзакладах. У міській раді переконані, незважаючи на молодий вік він зможе грамотно організувати роботу. А основне завдання, яке ставлять перед новообраними керівниками – якісніші медичні послуги для тернополян.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK