Тернопіль

Новеньке авто, припарковане у дворі в Тернополі, пошкодило дерево: хто відповість за збитки?

Тернополянці Мар’яні Періг зателефонували сусіди і повідомили, що на її машину впало дерево. Побачивши картину, на обличчі жінки з’явились сльози від розпачу. Подружжя лише не давно придбало автівку і ще не встигли натішитись покупкою.

“Ми прийшли, тут позбігалися вже люди, на машині лежало дерево, дах весь побито, капот побитий, багажник побитий, на машині значні пошкодження. Тобто буквально вся сторона машини сіла, тобто там не просто вм’ятинка, яку можна витягнути, там серйозні пошкодження. Був майстер, він прокоментував буквально всі пошкодження, він сказав, що сума збитку від тисячі доларів і вище”, – каже власниця побитого авто Мар’яна Періг.

Близько 14 години у двір Слівенської якраз приїхали працівники підприємства і почали зрізати дерево, гілка якого впала на автівку. Представник підприємства “Наш дім” пояснила, гілка впала через сильний вітер.

“Несприятливі погодні умови, поривчастий сильний вітер є винуватцем даної ситуації. Два рази мінімум (навесні і восени) ми приходимо з інспектором, дивимося які огляди є на сухі дерева, а у цих деревах листочки є, тож ми не маємо права зрізувати їх”, – каже майстер дільниці ДП “Наш дім 3” Марія Іващук.

Та хто компенсує власникам машини кошти, які потрібні для ремонту наразі не зрозуміло. Мешканці Слівенської, 11 самостійно зрізати дерева не мають права. Щоправда, відповідний акт про зрізку дерева, поданий  в управління ЖКГ ще 20 травня цього року.

Випадок з падінням дерева непоодинокий. У тому ж дворі нещодавно впала береза на дитячий майданчик, нащастя тоді ніхто не постраждав. Тож хто винен і де шукати правди в подібних ситуаціях містянам? Це питання залишається без відповіді.

Оля Боднар, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK