Тернопіль

Ні пройти, ні проїхати: жителі вулиці Качали скаржаться на тернополян, які паркують авто у дворі

Це будинок на Качали 1, у дворі колеса, з яких мешканці планують зробити клумби. Так люди боряться із парковкою, яку зробили на їх прибудинковій території. Працівники офісів, які знаходяться поруч з будинком паркують тут свої авто.

– Ті люди, які працюють в офісі на вулиці Крушельницької і замість того, щоб паркувати машини з цієї сторони вони приїжджають паркуються тут таким чином, що тут ні пройти неможливо, ні неможливо мешканцям користуватися територією так і швидка не може власне приїхати це є проблемою, – каже мешканка будинку Качали, 1 Дана.

Паркування не єдина проблема у цьому дворі. Мешканці мріють про дитячий майданчик.

– Тут всюди по території мало того, що не влаштований дитячий майданчик, валяються і шприци і ввечері приходять і розпивають алкогольні напої молодь ну от власне є така проблема в нашому дворі, – додає пані Дана.

В управлінні житлово-комунального господарства просять написати відповідні заяви та подати їх до управління ЖКГ, щоб встановити дитячий майданчик. Принагідно люди проситимуть і про облаштування скверу біля їхнього будинку.

– Скверик так занедбали, шо то страшне, подивіться як ніхто нічого не прибирає, страшне і зарослий от дивіться дерева гниють. Ніхто нічого не робить, – каже мешканка будинку Качали, 1 пані Олександра.

У Тернопільській міській раді наголошують, дана земельна ділянка є зеленою зоною. На перспективу управління ЖКГ візьме до уваги звернення мешканців та запланує проведення робіт.

Ольга Боднар, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK