Файне місто

Незабаром вулицями Тернополя курсуватимуть ще два сучасні автобуси європейського зразка

Зручні автобуси. Тернополем віднедавна почали курсувати шість нових автобусів, а в кінці місяця з’являться ще два. За яким маршрутом вони закріплені та чим кращі за своїх попередників. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Єдину комунальну транспортну мережу реалізовують у Тернополі. Серед іншого насамперед планують повністю оновити міський транспорт. Перші кроки вже розпочали. 6 автобусів із країн Євросоюзу вже поповнили автобусний парк “Тернопільелектротрансу”. Ще два автобуси привезуть до кінця березня. “Минулого тижня поступило ще 3 одиниці, які були розмитнені”, пояснює директор КП “Тернопільелектротранс” Андрій Мастюх.

Автобуси не нові, але справні та у хорошому стані, запевняють у “Тернопільелектротрансі”. Відтак пояснюють, що машини, які не були у користування, не по кишені міському бюджету. “Це така техніка, яка буде служити від 5 до 10 років”, каже Андрій Мастюх.

Усі нові автобуси курсуватимуть за маршрутом “Східний масив – Дружба”. Деякі вже виїхали на лінію. Водії оцінили їх переваги. “Суттєво кращі від маршруток за комфортом, в їзді. Люди теж задоволені”, ділиться враженнями водій Роман Кузь.

Автобус розрахований на 34 посадкових місця. Вони – низькопідлогові, тож будуть зручними не лише звичайним пасажирам, а й людям з обмеженими можливостями та батькам з дитячими візочками.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK