Тернопіль

Невдовзі у Тернополі для людей з інвалідністю запрацює “Соціальне таксі”

З 1 лютого у Тернополі діятиме нова соціальна послуга для людей з інвалідністю на візках – «Соціальне таксі». На маршруті передбачено два автомобілі, один з яких Благодійного фонду «Карітас», інший – «Інклюзивно-ресурсного центру №1». Контролюватиме роботу дитпетчерська служба. Координатором та організатором послуги є Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення.

soczialne-taksi-750x375Як повідомили у Тернопільській міській раді, за попереднім замовленням спецтранспорт зможе довезти осіб з інваліднстю на візках  до медичних закладів, установ соціальної сфери, інших об’єктів інфраструктури територіальної громади, а також для участі у культурно – масових заходах та громадській діяльності.

Також будуть залучені і направлені міськрайонним центром зайнятості громадяни для надання допомоги з переміщення людей на візках, де відсутні ліфти, інші необхідні пристосування та супроводжуючі особи.

Для отримання даної послуги особою з інвалідністю на візках або їхніми законними представниками необхідно звертатися до Територіального центру попередньо (за один – три дні до терміну її отримання) або за телефонами: (0352) 23-56-68, 067 4611075.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK