Файне місто

Неймовірна історія зцілення: тернопільські медики врятували дівчинку, на яку під час будівництва впала стіна вагою 1,5 т

У Тернополі допомогли дівчинці, на яку у дитинстві впала стіна. Аліна Горенко не могла рухатись і була вся у крові. Тоді медики не знали чи виживе вона після травм. 

Відомо, що сім’я Аліни родом з Чернівеччини. Випадок трапився під час будівельних робіт, коли розбирали старий будинок, пише Доба.

— Я лежала в реанімації і запитала маму, яка година? Вона ж мені сказала, що я вже чотири дні тут в реанімації. Батьки запитали медиків, чи є шанси, що я виживу, проте у відповідь почули: буде видно за три дні чи я буду жити, — розповідає про випадок Аліна.

Далі батьки Аліни звертались у різні клініки, проте лікарі не давали жодних шансів на одужання. Відтак, за справу вирішили взятись в Тернопільській Університетській лікарні, пише Тернопіль 1.

Важка підготовка до операцій, кілька оперативних втручань, і результат неймовірний! Сьогодні дівчинка бігає, займається спортом, живе повноцінним життям!

З того часу пройшло вже чотири роки. Дівчина згадує нещасний випадок, як страшний сон і дякує тернопільським медикам, які врятували її життя.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK