Тернопіль

Негода на Тернопільщині: під водою 700 гектарів угідь, понад півтори сотні людей покинули домівки

Внаслідок проходження паводкової хвилі по річці Дністер на Тернопільщині у селі Устя Зелене Монастириського району відбувся частковий розмив дамби. Як результат – затоплено близько 600 гектарів сільськогосподарських угідь. З населеного пункту відселили 57 жителів.

Покинути свої домівки змушені була також 107 мешканців села Коропець. Через сильні дощі та зливи підтоплено 42 приватних домогосподарства, орієнтовно 46 гектарів сільськогосподарських угідь. У воді 38 житлових будинків.

У селі Вістря постраждали 25 гектарів угідь, 24 приватних домогосподарства та ще один приватний будинок у селі Горигляди. З небезпечної зони відселили 12 осіб.

Не менш небезпечною залишається ситуація й у Заліщицькому районі. Зокрема, у райцентрі підтоплено підвальне приміщення Обласного дитячо-комунального санаторію площею 550 м.кв. У воді опинилися сільськогосподарські угіддя таких сіл, як Колодрібка, Синьків та Зозулинці.

У селі Добрівляни підтоплено с/г угіддя загальною площею 1,3 гектара, 2 домогосподарста та 2 господарські будівлі. Постраждало також село Івано Золоте.

У селі Устечко підтоплено 3 житлових будинки, 3 домогосподарства, відселено 8 жителів населеного пункту, загальна площа підтоплених угідь орієнтовно 6 гектарів.

Негативні наслідки торкнулися і Бучацького району. У селі Набережна підтоплено с/г угіддя загальною площею 4 гектари. У селі Нижній Сновидів та Губин підтоплено с/г угіддя загальною площею по 4 гектари.

На Борщівщині постраждали три села. У селі Устя підтоплено сільськогосподарські угіддя загальною площею 13 гектарів. У селі Дністрове підтоплено – площею 0,5 гектара та у селі Вільхівці – 1 гектар.

Всього на Тернопільщині затоплено 118 будівель, з них – 50 житлових та 68 господарських. Під водою опинилися 704 гектари сільськогосподарських угідь – 704 га, 62 криниці. З небезпечної зони відселено 184 людини. Повідомили в управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK