Їй зателефонував невідомий, зацікавився товаром, обговорили усі умови купівлі. Зійшлися на тому, що покупець мав перекинути обумовлену суму на банківський рахунок, а тоді продавець відправить телефон поштою. Однак, вже через декілька хвилин зателефонували нібито з банку. Працівник пояснив, що переказ коштів здійснюється з одної фінансової установи на картку іншої, тому виникли технічні труднощі щодо зарахування. Попросив здійснити деякі операції, а жінка погодилася. Як результат, – замість заробити, втратила залишок на картці. На її щастя там залишилося небагато – понад 700 гривень. Цю суму шахраю вдалося заробити за декілька хвилин завдяки довірі.
Нагадуємо: торгуйте безпечно! Хитрі пройдисвіти надсилають фальшиві смс-повідомлення про перерахування коштів, представляються працівниками банку та розповідають байку про проблеми з зарахуванням чи зняттям коштів, просять допомогти у проведені таких операцій.
“Запам’ятайте, що працівники фінустанов ніколи не телефонують до клієнтів з такими проханнями! Будь-які проблеми з карткою вирішуються лише у відділені банку. Єдине, що може зробити працівник по телефону – заблокувати картку на ваше прохання! Практикуючи купівлю-продаж через Інтернет, краще заведіть для цього окрему картку, на якій зберігайте стільки грошей, скільки потрібно для конкретної операції. Такий спосіб вбереже від чималих втрат, якщо ж шахрай все ж отримає доступ до рахунку. Будьте обачні!” – наголошують у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Залишити відповідь