Файне місто

“Не купуйте тварин у тернопільських торгашів, через декілька днів ті помирають”, – власниця розповіла про втрату свого улюбленця

Купивши домашню тваринку без документів на ринку покупці не мають жодної гарантії, що з тваринкою буде усе добре. Про втрату свого улюбленця в соцмережі написала Khrystyna Yavna. Жінка купила двомісячне щеня у Тернополі біля дороги. Через декілька днів собака почав хворіти. За тиждень його не стало.

собака

“Добрий день хочу вас попередити!!!ніколи не купуйте тваринок біля дороги в Тернополі.

Я вже купила сказали що прививки є у собаки хоть її 2 місяця я привезла додому і через три дні почала хворіти що ми тільки не робили куди не носили все марно тиждень часу була і померла собачка не вірте що вони привиті просто хочуть ціну здерти з людей їм всеодно на тих безневиних собачок сьогодні рано моєї собачки не стало це така біль, і втрата для сім’ї”, – написала жінка у дописі.

Інші користувачі мережі підтримали жінку. Зокрема, Лєна Чернякова-Глушок зазначила: “Вже стільки написано- розказано про тих бідних тварин і торгашів, а люди все ще попадаються в таку біду. Там всі тварини хворі. Але чомусь тих людисьок ніхто не чіпає. Вони і далі будуть торгувати тваринами. А діти і далі будуть плакати, дивлячись як помирає їхній новий, але вже любимий, друг. Я вам співчуваю. Знаю що то таке. І дякую, що застерігаєте інших від купівлі тварин в тому місці. Краще з притулку взяти”.

“Ми теж там купляли 3 рази і вони до двох тижнів доживали.Дуже важко дивитись як вони мучаться.Потім взяли кицю з добрих рук (з квартири) і вже 2 роки живе”, – розповіла Мирослава Воробйова.

Bogdan Skarlosh, навпаки, обурюється: “Стаття не дуже коректна,тут багато обговорюють медичні питання не будучи ветеринарами. Якщо тварина померла,то не обовязково від тієї хвороби,що була щеплена(не привита!),тому звинувачення може і справедливі,але голослівні”.


Loading...
One Response to “Не купуйте тварин у тернопільських торгашів, через декілька днів ті помирають”, – власниця розповіла про втрату свого улюбленця

  1. Анна коментує:

    Я також купила літом кошеня,а через тиждень воно померло

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK