Тернопіль

Називає себе Терезою та не йде на контакт зі слідством і матір’ю. Деталі розслідування резонансного вбивства на Тернопільщині

До співробітників Тернопільського відділу поліції надійшло повідомлення від лікарів бригади швидкої медичної допомоги, що за місцем проживання вони виявили тіло мертвого чоловіка з ножовим пораненням.

d76646e1dcea7ace241b4aeefb20da83_MТого ж дня правоохоронці встановили підозрювану у вбивстві – нею виявилася тоді ще неповнолітня жителька Тернопільського району. Камери відеоспостереження зафіксували, як дівчина тікала по сходовій клітці з будинку, де винаймав житло іноземець, викликала таксі та поїхала додому, де її і знайшли поліцейські.

Як пише Погляд з посиланням на Номер 1 , підозрювана у вбивстві студента із Конго оскаржує своє тримання під вартою.

Журналісти Номер 1 з посиланням на власні джерела стверджують, що того злощасного вечора в орендованій двохкімнатній квартирі було багато осіб – дівчина яку підозрюють у вбивстві, сам студент, якого вона вбила, та ще одна дівчина, з якою вбитий винаймав житло, а також до неї прийшли друзі.

Між підозрюваною і темношкірим студентом виник конфлікт, дівчина схопила ніж та завдала одного смертельного удару в ділянку тулуба, спричинивши хлопцеві тілесне ушкодження, яке призвело до масивної втрати крові, від якої потерпілий помер на місці події.

Розповідають, що дівчина любила перебувати у компаніях зовсім не своїх однолітків, а також раніше любила «побавитись» із препаратом під назвою клофелін.

Підмішуючи його у напої чи їжу, людина стає безрозсудною, таким чином її можна пограбувати або ж навіть познущатися.

Як пишуть журналісти Номер 1, їм з особистих джерел стало відомо, що на контакт із поліцією дівчина не йде та поводиться агресивно. Більше того, відмовляється спілкуватися з матір’ю.

Факт самозахисту дівчини практично виключається, адже удар нанесено не хаотично, як це буває при спробі захисту, а прямо під серце.

Зі сторінки у соціальній мережі можна спостерігати, що дівчина полюбляла нестандартні образи, експериментувала із зовнішністю, полюбляла перебувати у нічних клубах, так би мовити, у «дорослих тусовках».

Певні джерела журналістів Номер 1 стверджують, що вона була нетрадиційної орієнтації, однак це особиста справа кожного. У будь-якому разі орієнтація не повинна впливати на дії, котрі забирають життя в інших людей.

Від знайомих дівчини дізналися, що підозрювану звати Соломія, однак вона називала себе Терезою.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK