Тернопіль

Нацгвардієць з Тернопільщини: «Ми боронили нашу землю на сліпому патріотичному бажанні відстояти свою Батьківщину» (відео)

На екранах телевізорів днями відбулась презентація документальної стрічки “Позивний “Італієць”. Це історія про нацгрардійця з Тернопільщини Віталія Марківа, якого звинуватили у безглуздому вбивстві і хотіли надовго ув’язнити в італійській тюрмі. Та сталось інакше…

9ef9e65dd6906176516f68fe6486a53d_M«Ми боронили нашу землю на сліпому патріотичному бажанні відстояти свою Батьківщину. Цей фільм –  яскравий приклад того, що не тільки зі зброєю в руках можна захищати державу. Якби ми не об‘єднались, цієї перемоги, можливо б не було. Я дав собі обіцянку ні в якому разі не зрадити присягу, я дав обіцянку вистояти. В гідності сила. Слава Україні!», – сказав нацгвардієць.

Віталій Марків взяв участь в Революції гідності, пішов в числі перших у добровольчий підрозділ новоствореної Національної гвардії України, батальйон імені загиблого Героя України генерала Сергія Кульчицього. Та в 2017 році, після величезної пропагандистської кампанії Росії, його затримали за звинуваченням у вбивстві.

Більше – у відео МВС:Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK