Файне місто

Напередодні ІІ-ого туру виборів у Тернопільській міській раді – ажіотаж

Сьогодні останній день коли можна змінити місце голосування. Відтак близько сотні тернополян звернулись у відділ ведення Державного реєстру виборців із необхідними документами. Серед бажаючих проголосувати у Тернополі: студенти, внутрішньо переміщені особи і ті, хто приїхав до родичів на свята. Передає канал Тернопіль1

Тетяна та Віктор уже 4 роки проживають у Тернополі. Приїхала сім’я із Донеччини, як тільки почався конфлікт на Сході. Відтак, для того, щоб 21 квітня проголосувати на новому місці, подружжя звернулось до відділу ведення Державного реєстру виборців у Тернополі. Тетяна розповідає, дуже рада, що ця процедура зайняла мало часу. Жінка каже, достатньо просто написати заяву. Але сім’я переконана – їх голос важливий/

А от тернополянин Олег в день виборів буде у відрядженні в Полтаві. Та незважаючи на роботу хоче проголосувати та вплинути на майбутнє країни.

У відділі ведення Державного реєстру виборців кажуть, серед тернополян ажіотажу не було. Виборці мали лише тиждень, аби змінити місце голосування, але робили це зібрано, одразу приносили необхідний пакет документів. Відзначили й те, що жителі міста не відкладали на останній день отримання відкріпного талону, а тому і великих черг сьогодні і вчора не було.

“Більше з них їздять в села на вихідні та свята, наприклад студенти. Також є люди, що їздять у відрядження. Сьогодні було менше людей. А так в день і 400 могло бути”, розповіла начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ірина Бурда.

В останній день у відділ ведення Державного реєстру виборців звернулось більше 300 людей. Загалом змінити місце голосування вирішило близько 2 тисяч людей. Тим часом в області змінили місце голосування більше 5 тисяч виборців.

Тетяна Муран, Віталій Куземко, Тернопіль1.


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK