Тернопіль

На вул. Київська у Тернополі мешканці просять облаштувати дитячий майданчик і прибудинкову територію

Теплотрасу відремонтували, а пішохідну доріжку не зробили. Це стало для мешканців Київської, 12 причиною, щоб запросити знімальну групу Т1 Новини. Скаржаться, що проблем у них назбиралося вдосталь: неналежний стан прибудинкової території, відсутність дитячого майданчика, до того ж, у будинку протікає дах. В управлінні ЖКГ коментують: проблеми спробують вирішити і вже сьогодні розпочали роботи.

Сьогодні біля одного з під’їздів на вулиці Київська, 12 людно. Мешканці зібралися, щоб обговорити нагальні питання. Люди занепокоєні станом прибудинкової території, – великі ями і калюжі, які важко оминати літнім людям.

“Прибудинкова територія жахлива. З магазину, який навпроти постійно виливають відходи. Все тече до нас”, – каже мешканка будинку вул. Київська, 12 Галина Довгалюк.

Влітку біля цього будинку оновлювали теплотрасу. Траншею викопали, засипали землею і так залишили. Мешканці будинку просять, щоб тут облаштували пішохідну доріжку.

Є проблеми не лише в прибудинковій території, а й у самому будинку – тече дах. Ігор Знак каже, живе на 9 поверсі й щоб вода не потрапляла до квартири сконструював спеціальну конструкцію. Радіє, що у такий спосіб квартиру врятував від цвілі.

Жінки бідкаються, через ремонт теплотраси їхні діти залишилися без дитячого майданчика.

“В нас будинок великий і майже в кожній квартирі є діти. Коли нам зробили ремонт, площадку повністю знесли. В нас були старі гойдалки ще за часів СРСР. Діти виходять і взагалі не мають де гратися”, – каже мешканка будинку вул. Київська, 12 Тетяна Говда.

За роз’ясненнями ми звернулись в управління ЖКГ Тернопільської міської ради.

“Ліквідація поривів і засипка траншеї виконуються “Тепловими мережами”. А саме асфальтування і відновлення дорожнього “одягу” в тарифі, які сплачують мешканці, це не передбачено. Тому теплова мережа не має можливості власними силами це усувати”, – каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Андрій Дроздовський.

Наразі в управлінні ЖКГ пояснюють, що на цей рік кошти вичерпані, тому їм довелося укладати додаткову угоду із приватним підприємцем на суму 120 тисяч гривень. Тому сьогодні розпочалися роботи на вулиці Київській. Заплановано засипати проїзну частину піском та щебенем, а якщо залишаться кошти – заасфальтувати. Мешканці, у свою чергу, сподіваються, що нарешті будуть мати усі зручності на подвір’ї.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK