Тернопіль

На Тернопільщині запрацювали нові поліцейські станції

Дві поліцейські станції розпочали роботу на території Чортківського району та одна – у Тернопільському районі.  Їх відкрили в рамках співпраці територіальних громад та Національної поліції.
Як розповідає заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в області Василь Дідух, відкриття поліцейських станцій – це важливий крок для надання якісних послуг населенню.
«Створення станцій допомагає максимально наблизити поліцейські наряди до віддаленої сільської місцевості та вчасно реагувати на повідомлення громадян», – зазначає Василь Дідух.

У Чортківському районі свої відділки поліції відтепер мають Заводська та Білобожницька територіальні громади. Станція у Білобожниці  обслуговуватиме 18 населених пунктів, в яких проживає понад десять тисяч осіб.  А у Заводському – два населених пункти, а це майже сім тисяч жителів.
У Тернопільському районі поліцейська станція запрацювала на території Козівської територіальної громади. Під її контролем буде 12 населених пунктів з шістьма тисячами жителів.
Тернопільщина стала першою, де з ініціативи керівництва поліції та за підтримки місцевих громад почали створювати поліцейські станції. В області працює уже 33 таких станції.


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK