Файне місто

На Тернопілщині висадять 3,5 мільйони дерев

Протягом 2019 року передбачається виконати відтворення лісів площею 610 гектарів, у тому числі лісорозведення 200 гектарів, більше тисячі гектарів доповнення лісових культур та захисних лісонасаджень та забезпечити якісним садивним матеріалом проведення всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Про це поінформувала головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів обласного управління Надія Козацька, передає прес-служба відомства.

Для забезпечення робіт у поточному році з відтворення лісів садивним матеріалом, у підприємствах функціонує 80 постійних і тимчасових розсадників, площею 53,2 га.

З вирощеного садивного матеріалу минулоріч (6,4 мільйона сіянців – прим.) 5,6 млн штук стандартних сіянців лісових порід, призначені для проведення робіт із відтворення лісів. Зокрема, 3,5 млн – для створення та доповнення лісових культур і захисних лісонасаджень, 800 тис. штук – для закладення шкіл, плантацій і доповнення, резервний перехідний залишок однорічних сіянців становить 1,3 мільйони.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK