Тернопіль

На Тернопільщині відбудеться кубок України з фрі-файту

27-28 лютого, у місті Збараж, що на Тернопільщині, відбудеться кубок України з фрі-файту, присвячений пам’яті ЗМСУ Ігоря Слюсарчука.

unnamed-28Про проведення змагань у Збаражі розповів Валерій Чоботар, голова Тернопільського обласного осередку федерації фрі-файт та контактних єдиноборств.

“2003 року проводиться кубок України з фрі-файту. Цього року буде 18-ий раз. Це особисто-командні змагання. Участь у кубку 27-28 лютого планують взяти команди з усіх областей України, та є певні умови та обмеження у зв’язку з коронавірусом. Поки що ми знаємо, що точно приїдуть команди з Києва, Миколаєва,Вінниці, Полтави, Сум”, – прокоментував Валерій Чоботар, президент всеукраїнської федерації фрі-файту голова та контактних єдиноборств.

Змагання пройдуть у всіх вікових категоріях – діти (10-12 років), юнаки і дорослі, до речі даний вид спорту обмежує вік – найстаршого фрі-файтера я бачив у віці 45 років. Переможці отримають медалі, дипломи і кубки

Судити змагання будуть експерти з усієї України – головний суддя змагань з Миколаєва, також будуть судді з Києва, Тернополя та інших міст України.

“Це всеукраїнські планові змагання, – наголосив Валерій Чоботар.- Тому переможці у своїх вікових категоріях отримають звання “Майстрів спорту”.

Спершу змагання планували провести у Тернополі, та оскільки сьогодні, 15 лютого, у Збаражі відкрили сучасний спортивний зал, то кубок України з фрі-файту пройде саме там.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK