Тернопіль

На Тернопільщині відбудеться фінальна частина чемпіонату України з футболу

До 20 червня Тернопільщина буде господарем фінальної частини чемпіонату України з футболу серед команд  дитячо-юнацьких спортивних закладів України сезону-2020/21. На теренах нашого краю відбудуться змагання одразу в чотирьох вікових групах.

футболДо 8 червня змагатимуться 14-річні юнаки, з 9 по 12 червня – 16-річні, з 13 по 16 червня – 15-річні і з 17 по 20 червня – найстарші юні футболісти, яким виповнилося 17 років.

У кожній віковій групі виступатиме по чотири команди. Півфінальні поєдинки відбуватимуться на стадіоні у селі Великі Гаї, матчі за третє місце – на стадіоні Футбольної академії, що в Тернополі в парку «Топільче», а фінали – на головній арені Тернопільщини – центральному міському стадіоні імені Романа Шухевича.

Мали шанс виступити у домашніх фіналах «чотирьох» і юні футболісти з Тернопільської академії футболу, чотири команди якої змагалися у стикових матчах. Але, на жаль, жодна з них не змогла подолати своїх суперників. Так, 14-річні хлопці за сумою двох матчів поступилися команді «Юність» з Чернігова – 2:4, 3:3, 15-річні – київському «Локомотиву» – 1:2, 0:1, 16-річні – «Діназу» з Вишгорода – 1:1, 0:3, а 17-річні – чернігівській «Юності» – 0:2, 1:0.

СвободаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK