Файне місто

На Тернопільщині від укусу бджоли загинув 6-річний хлопчик

6-річний хлопчик з села Угорськ, що на Шумщині, грався на вулиці з сусідськими дітьми, поряд з ним перебував старший на два роки брат. Відкусивши шматок груші, де сховалася бджола, дитина отримала укус бджоли у ротовій порожнині.

Як інформує “Доба“, невдовзі йому стало погано, і старший брат повів його додому, але, на жаль, вже було втрачено дорогоцінний час – анафілактичний шок призвів до загибелі. Бабуся розповідала, що коли Максим прийшов додому, його шия сильно набрякла.

Виконуюча обов’язки старости села Угорськ Надія Дмитрук повідомила:

“22 жовтня у нього мав бути день народження. Смерть хлопчика — великий сум для усього села. Якби Максимко відразу сказав мамі, то, можливо, вдалося б його врятувати. Але ж така мала дитина не може оцінювати ситуацію. Загрався, забув про біль, але алергія стрімко прогресувала… Рідні викликали фельдшера, вона ще намагалася надати першу медичну допомогу, але дитина втрачала свідомість. Лікарі “швидкої”, які досить швидко прибули на місце події з Шумська, лише констатували смерть хлопчика. Судмедексперти вказали у висновку, що дитина померла від укусу комахи в піднебіння між другим і третім зубом. Буквально за годину після укусу дитини не стало”.

Мати Максима — Оксана Володимирівна — працює вчителем початкових класів у школі в сусідньому селі. Батько хлопчика веде особисте господарство, має трактор, коня. З ними проживають бабуся та прадідусь.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK