Файне місто

На Тернопільщині собака напав на посівальника

Результат пошуку зображень за запитом "собака напав"У одному із сіл на Тернопільщині собака напав на посівальника. Про це розповіла в мережі facebook Алла Мовчан. Жінка зазначила, що у дитини порвана куртка і погризене лице. 

— Люди добрі припинайте своїх собак. Сьогодні мої діти ходили засівати. В моєї дитини погризене лице, садини по голові і по тілі. Курточка подерта з усіх сторін. Але річ не в курточці. Річ в тому, що люди порозпускають собак, які кидаються на людей. Там не тільки мої діти ходили, а багато чужих. А якби він моїй дитині перегриз горло, щоб я зараз мала робити. А коли я прийшла до тієї жінки і кажу подивіться що з моєю дитиною зробив ваш пес вона каже, а що я зроблю. Прив’язуйте своїх собак, бо наслідки можуть бути ще гірші ніж в моєї дитини, — написала жінка.

Відомо, що собака не тільки була на подвір’ї, а спочатку бігала по дорозі. Внучка жінки, де трапилась подія, вже вибачилась за випадок, пише Доба.

— Прошу вибачення, за скоєний напад собаки на вашу дитину! Моя бабуся не хотіла, щоб і близько таке сталося! Вона старалась оборонити дітей від собаки! Вона також получила стрес, тому дала Вам не обґрунтовану відповідь! Пошвидшого одуження Вашому синові! І прошу Вас берегти своїх дітей, і наказати нехай не заходять на подвір‘я моєї бабусі! В даному випадку, якщо Ви не знаєте куди звернутись: є заклади охорони здоров‘я та органи поліції, — пише Ліля Волошин

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK