Тернопіль

На Тернопільщині розгорівся скандал через… цирк

Циркачі приїхали у Зборів 2 дні тому, та сьогодні містянам терпець увірвався. Зібрали ініціативну групу та пішли до районної ради.

– Крайньою точкою стало розміщення циркового намету та забивання палів на біговій доріжці. Районна рада не докладає жодних зусиль, щоб його відремонтувати а тільки його нищить. Я – мешканець Зборова, я маю дітей, які їздять на роликах, які хочуть там займатись легкою атлетикою і я думаю це турбує всіх це питання, – обурюється житель м. Зборів Дмитро Бараневич.

– Турбує проблема, того що на нашому стадіоні, який знаходиться і так у поганому стані. Там відвалюється штукатурка, ніхто за ним так і не дивиться за ним належним чином. Приїхав цирк, я не проти, я проти того що вони понищили асфальтне покриття, – додає житель м. Зборів Михайло Вовк.

– Настав той момент, коли люди вже просто не витримали і прийшли. А не лише писали коментарі, чи обурювались в інтернеті, – зауважує журналіст, президент молодіжного конгресу Зборівської міської ради Леся Голояд.

Люди кажуть, саме голова райради Богдан Максимів дав дозвіл на те, щоб цирк розмістили на території спортивного стадіону. Тому написали звернення, зібрали підписи та пішли з’ясовувати, чому гастролери нищать їх майно

– Голова районної ради від вчорашнього дня змінив номер телефону, у зв’язку з тим, що мешканці міста Зборова надзвонювали йому на рахунок стадіону, за знищення спортивної арени, – каже тренер-викладач з легкої атлетики Зборівської дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Небельський.

Та люди не здались. Стояли на своєму до останнього і викликали на розмову адміністратора пересувного цирку-шапіто Костянтина Попов.. Він прийшов із відповідними документами і запевнив – гастролюють вже не перший рік та завжди після себе залишають територію у належному стані.

– 5 колів забитих в асфальт було попереджено, ми за собою все заливаємо бетоном, рідким асфальтом заробимо. Це ми робимо завжди, – каже адміністратор цирку-шапіто Костянтин Попов.

Але така відповідь зборівчан не задовольняє. Кажуть, центральний стадіон – це єдине місце де можна займатись спортом та проводити дозвілля. Тому наявність дір і тріщин – це вже проблема. Тим паче, сумніваються, що ями від кілків позаливають, як обіцяли. Тож продовжують вимагати від балансоутримувача, а це районна рада, прослідкувати, щоб гастролери свою обіцянку виконали. і в майбутньому – не допускати подібних ситуацій.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK