Файне місто

На Тернопільщині роботодавці активно легалізовують працю найманих працівників

Результат пошуку зображень за запитом "роботодавці"На виконання доручення Уряду щодо проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, на Тернопільщині активізовано роботу щодо роз’яснення роботодавцям та громадськості про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин і водночас здійснюються контрольно-перевірочні заходи. Заходи ДФС з виявлення порушників податкового законодавства в частині виплати зарплати – один із важливих кроків захисту прав найманих працівників.

Зміни в політиці несприйняття «тіньової зайнятості» вплинули на свідомість підприємців в частині оформленні трудових відносин  зі своїми найманими працівниками. Так, якщо у вересні, згідно з повідомленнями про прийняття працівників на роботу, укладено 8895 трудових договорів, то за 18 днів жовтня – 6952. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. Є позитивні напрацювання і в реєстрації підприємницької діяльності. Зазвичай цього року в середньому за місяць реєструвалось 300-340 підприємців, то у вересні зареєстровано 448 підприємців, що на третину більше за середні показники попередніх місяців. За 18 днів жовтня зареєстровано вже 558 підприємців.

«Свою роботу насамперед спрямовуємо на проведення роз’яснювальної роботи, адже не маємо за мету покарати порушників у вигляді штрафу. Прагнемо, щоб працедавці поважали тих, хто своєю працею сприяє успішному веденню їх бізнесу, запобігти формуванню недобросовісної бізнес-конкуренції»,  – підкреслив очільник фіскального відомства області.

ДФС у Тернопільській області

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK