Файне місто

На Тернопільщині ремонтують аварійні дороги (відео)

Підрядні організації на Тернопіллі засипають вибоїни на державних дорогах краю білим щебенем. Такий ямковий ремонт проводять у межах зимового утримання доріг.

ЮРІЙ ІВАНИЦЯ, ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Найгірше для дороги це перехід з «+» на «-». Це сприяє найбільшому руйнуванню дорожніх покриттів. Ями з’являються на дорогах, які потребують давно ремонту, в основному всі наші дороги вийшли з міжремонтних термінів, і тому ідуть такі масові руйнування цих доріг».

Юрій Іваниця додає, хоча такий ремонт доріг виглядає неякісним, він є необхідним, аби взимку забезпечити безпроблемний дорожній рух: «І для таких умов погодних кліматичних існують спеціальні суміші, які працюють при таких температурних режимах. Безумовно, це – ремонт аварійний, для того, щоб забезпечити безпечний проїзд руху».

У Тернопільській області близько півтори тисячі кілометрів доріг державного значення, – зазначає фахівець. Аби провести аварійний ямковий ремонт працюють 15 бригад. Найаварійніші дороги ті, де ремонту не було понад 20 років. Це, зокрема, М-19 на Заліщики, Н-18 на Борщів-Монастириська.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK