Файне місто

На Тернопільщині працівники Управління юстиції показали добрий приклад колегам (ВІДЕО)

Влаштували свято для дітей тернопільського центру соціально-психологічної реабілітації. Дітлахам подарували ігри, солодощі та подарунки.

За сприяння юстиції сиротинець забезпечили необхідною кількістю одягу, взуття та продуктів харчування. Повідомляє Т1 Новини.

30 діток у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Це неповнолітні, які з тих чи інших причин опинилися в важких життєвих ситуаціях. У кожного з них зовсім не дитячі проблеми, а тим паче життєві історії. Та є ті, хто про них тут дбає – вихователі.

Нещодавно міністерство Юстиції взяло шефство над тернопільським центром реабілітації. Днями тут діткам привезли одяг і взуття, частували смаколиками і організовували невеличке свято.

– Дітям завжди цікаво. Дивіться, такі великі піци, я навіть не впевнений, що сьогодні буде вечеря. Дивіться скільки подарунків. У нас сьогодні свято, до нас завітала юстиція, – каже директор Тернопільського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Володимир Завіша.

В Україні подібні заклади перебувають в плачевному стані. Тернопільський сиротинець теж не виняток – заклад розрахований на 25 діток, а впродовж 9 місяців тут перебувають 30.

Тим не менш керівництво центру каже, що найбільша проблема, з якою живуть ці малюки – це брак батьківської любові.

– Матеріально ми змогли забезпечити дітей одягом, взуттям і сьогодні отримали допомогу. Продуктами допомагають овочами, фруктами в Тернополі багато добрих людей. Хотілося б , щоб було більше людей, які бажають, можуть виховувати дітей, щоб діти не потрапляли в інтернатні заклади, а росли в повноцінних сім’ях, – додає Володимир Завіша.

Діти позбавлені батьківської опіки – це особлива категорія дітей, кажуть у закладі. Вони потребують допомоги та захисту. Майже усі дітлахи стикаються з купою проблем починаючи від юридичних і закінчуючи матеріальними аспектами. Саме тому Юстиція віднедавна надає безкоштовних адвокатів для захисту прав дітей, отримання документів та представлення їх інтересів у суді.

– Насправді стикаються з багатьма різними питаннями. Іноді потрібна просто консультація, а бувають ситуації коли потрібен адвокат , щоб представити інтереси в суді, бо є багато судових справ, які вирішуються, випадки пов’язані з домашнім насильством, – каже заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

На сьогодні, хваляться у сиротинці, знайшли небайдужих, які всиновили 5 діток. Тепер вони живуть у повноцінних сім’ях, або ж у дитячих будинках сімейного типу.

Вікторія Демчук, Оксана Задорожна, Володомир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK