Тернопіль

На Тернопільщині до лав Збройних сил України просяться 17-річні юнаки

На обласному збірному пункті вирізняється юнак спортивної статури Роман Шевчук із села Ласківці Теребовлянського району. Йому нещодавно виповнилося 18 років і він попросився йти до війська. За словами ТВО військового комісара Теребовлянського районного ТЦК та СП підполковника Олександра Кравця, цей хлопець виявив бажання долучитися до армійських лав ще коли йому не було навіть вісімнадцяти.

armia-ternopil-750x375Оскільки закон не дозволяє відправляти на строкову службу 17-річних юнаків, ми чекали, коли Роману виповниться 18 літ. Я знаю родину Шевчуків, які виховують дітей у патріотичному дусі”, – розповідає підполковник Олександр Кравець.

Роман каже, що у їхній сім’ї четверо дітей. Вже пів року, як на строковій службі у Нацгвардії перебуває його старший брат. Як тільки вітчизняне законодавство дозволило і йому одягнути військовий однострій, він одразу відправився поповнити ряди ЗС України.

Ще один призовник – 26-річний Ярослав Дрозда з села Джурин Чортківського району, який нещодавно завершив навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Він теж йде добровільно на військову службу.

“Усе йде до того, що аби обійняти будь-яку керівну посаду в цивільному житті, необхідна буде військова служба і військовий квиток. Служба в армії має допомогти у реалізації майбутніх моїх планів”, – говорить Ярослав Дрозда.

Джерело:  АрміяInformLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK