Тернопіль

На свята через Тернопільщину курсуватиме ще один потяг – “Київ-Рахів”

З 18 грудня “Укрзалізниця” відновлює рух пасажирського поїзда «Гуцульщина» № 357/358 Київ — Рахів на період масових зимових перевезень. Потяг курсуватиме через станції Чортків, Теребовлю, Копичинці, Товсте, Хоростків та Заліщики, щодня. У своєму складі транспорт матиме 12 вагонів – один спальний вагон, п’ять купейних та шість плацкартних.

потягЗ Києва поїзд № 357/358 Київ — Рахів відправлятиметься о 14:28 та прибуватиме до Рахова о 09:22. Відправлення з Рахова о 11:18 та прибуття до Києва о 06:43. Ключовими станціями формування пасажиропотоку цього поїзда є Тернопіль, Чортків, Кіцмань, Чернівці, Коломия, Яремче, Ворохта, Ясіня, Кваси, Рахів.

В “Укрзалізниці” зазначають, поїзд є соціально важливим для жителів Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької областей та має значний вплив на розвиток туристичної інфраструктури регіону. За результатами 2019 року населеність цього поїзда у сполученні Київ — Рахів склала 89%, у зворотному напрямку — 94%. Лише на ділянці Теребовля — Рахів посадка та висадка пасажирів у середньому становила 332 та 390 осіб відповідно.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK