Файне місто

На ставі у Тернополі – нова розвага (відео)

Нова розвага для тернополян. На ставі поблизу пляжу Циганка з’явились катамарани. Їх закупили, аби під час відпочинку сім’ї могли насолоджуватись краєвидом міста, перебуваючи на воді. Чи підтримують таку ініціативу мешканці, які ціни на катамарани та коли можна буде випробувати нові покупки, дивіться далі у сюжеті Т1 Новини.

Нові катамарани вартістю в майже 100 тисяч гривень. Їх придбали для відпочинку тернополян. На пляжі “Циганка” їх є 4. Година такої розваги вартує 100 гривень, півгодини – 60. Тернополянка Марія часто відпочиває на набережній, переконана, буде кататись на катамаранах разом із дітьми, адже це ще один спосіб гарно відпочити.

Заступник директора комунального підприємства “Об’єднання парків, культури та відпочинку” Тарас Дячун розповідає: за безпекою відпочиваючих будуть слідкувати рятувальники, які є на пляжі, крім того, для катамаранів встановлені певні обмеження.

“Чергування рятувальників, які власне запускають на катамарани, в будній день починається з 11 години і до 21. У вихідні дні та святкові з 9 по 21 год. Тобто у всі години можна користуватись катамаранами. Там є каса, оплачують в касу, береговий матрос пускає, контролює, проводить інструктаж, щоб людина могла кататися. Катання в межах того, що огороджено буйками”, каже Тарас Дячун.

Розвага буде доступна впродовж всього купального сезону. В об’єднанні парків планують відновити роботу катамаранів на острівку “Чайка” і в парку “Топільче” навколо “Козацького острова”.

Олена Чайківська, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK